hannah has logged 22 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Excision

Excision

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Synecdoche, New York

Synecdoche, New York

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Kajillionaire

Kajillionaire

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Heathers

Heathers

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Fat Girl

Fat Girl

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Greener Grass

Greener Grass

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Shallow Grave

Shallow Grave

1994
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Hostel

Hostel

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Terrifier

Terrifier

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Dancer in the Dark

Dancer in the Dark

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
A Silent Voice

A Silent Voice

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Cecil B. Demented

Cecil B. Demented

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
mother!

mother!

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Daddy

Daddy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
World of Tomorrow

World of Tomorrow

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry