Haaniyah has logged 25 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Dreamgirls

Dreamgirls

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Drag Me to Hell

Drag Me to Hell

2009
×
★★½
Edit this entry  
24
Cats

Cats

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
Read the review Edit this entry  
18
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★
Edit this entry  
16
Good Time

Good Time

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
The Little Hours

The Little Hours

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Spotlight

Spotlight

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Hot Girls Wanted

Hot Girls Wanted

2015
×
★★
Edit this entry  
10
Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

2019
×
Edit this entry  
09
Earth vs. the Spider

Earth vs. the Spider

1958
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Don Jon

Don Jon

2013
×
★★★½
Edit this entry  
07
Down with Love

Down with Love

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
My Best Friend's Wedding

My Best Friend's Wedding

1997
×
½
Read the review Edit this entry  
05
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Snake in the Monkey's Shadow

Snake in the Monkey's Shadow

1979
×
★★★
Edit this entry