Harland has logged 12 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
Read the review Edit this entry  
15
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Holiday Rush

Holiday Rush

2019
×
Read the review Edit this entry  
09
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry