Harland has logged 19 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Dangerous Lies

Dangerous Lies

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
29
I Don't Feel at Home in This World Anymore

I Don't Feel at Home in This World Anymore

2017
×
★★½
Edit this entry  
28
Don't Think Twice

Don't Think Twice

2016
×
★★★½
Edit this entry  
27
Observe and Report

Observe and Report

2009
×
★★★
Edit this entry  
27
The Endless

The Endless

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Thunder Road

Thunder Road

2018
×
★★★★
Edit this entry  
27
Hell or High Water

Hell or High Water

2016
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Squid and the Whale

The Squid and the Whale

2005
×
★★★★½
Edit this entry  
27
The Willoughbys

The Willoughbys

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Waiting...

Waiting...

2005
×
★★
Edit this entry  
26
Tag

Tag

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Office Space

Office Space

1999
×
★★★½
Edit this entry  
17
Jexi

Jexi

2019
×
★½
Read prior review Edit this entry  
14
She's Out of My League

She's Out of My League

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Just Mercy

Just Mercy

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Luce

Luce

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Flintstones in Viva Rock Vegas

The Flintstones in Viva Rock Vegas

2000
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Coffee & Kareem

Coffee & Kareem

2020
×
★½
Edit this entry