Harland has logged 16 entries for films rated ½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
The Midnight Sky

The Midnight Sky

2020
×
½
Edit this entry  
04
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

2015
×
½
Edit this entry  
01
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
½
Edit this entry  
22
Jexi

Jexi

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
30
Dangerous Lies

Dangerous Lies

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
29
Tall Girl

Tall Girl

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
29
Swiped

Swiped

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Frat Star

Frat Star

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Secret Obsession

Secret Obsession

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Secret Obsession

Secret Obsession

2019
×
½
Read prior review Edit this entry  
09
Swiped

Swiped

2018
×
½
Read prior review Edit this entry  
12
Oh, Ramona!

Oh, Ramona!

2019
×
½
Edit this entry  
05
LOL

LOL

2012
×
½
Edit this entry  
21
The Happytime Murders

The Happytime Murders

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Kim Possible

Kim Possible

2019
×
½
Edit this entry  
09
Natural Born Pranksters

Natural Born Pranksters

2016
×
½
Edit this entry