harley has logged 26 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dumplin'

Dumplin'

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Joy

Joy

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
Read the review Edit this entry  
01
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Blockers

Blockers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
A Cinderella Story

A Cinderella Story

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
Read the review Edit this entry  
05
Suspiria

Suspiria

2018
×
Read the review Edit this entry  
24
Sharp Objects

Sharp Objects

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry