• The Neon Demon

    ★★★★½

  • The Hills Have Eyes

    ½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Snowtown

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Nitram

    ★★★★

  • The Loved Ones

    ★★★★★

  • American Mary

    ★★★★★

  • Housebound

    ★★★★★

  • Molly's Game

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • star-crossed: the film

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★