Sort by

Harry L Stevens has logged 24 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Synecdoche, New York

Synecdoche, New York

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Lord of the Rings: The Two Towers

The Lord of the Rings: The Two Towers

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Trading Places

Trading Places

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Wildlife

Wildlife

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
First Blood

First Blood

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Seven Psychopaths

Seven Psychopaths

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Waves

Waves

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Big Night

Big Night

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Star Wars Rebels: Spark of Rebellion

Star Wars Rebels: Spark of Rebellion

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Australian Psycho

Australian Psycho

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Smokin' Aces

Smokin' Aces

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Drive

Drive

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Maggie Simpson in The Longest Daycare

Maggie Simpson in The Longest Daycare

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Hollywood

Hollywood

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry