• Gracinha

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Together

    ★★★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Detetive Madeinusa

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Peçanha Contra o Animal

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★

  • Garota da Moto

    ★★

  • Birds of Paradise

    ★★

  • The Last Duel

    ★★

  • Kate

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★

  • Cinderella

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • If I Can’t Have Love, I Want Power

    ★★★★★

  • The Secret Diary of an Exchange Student

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Infinite

    ★★★

  • There's Something About Mario

    ★★

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★★

  • Creating an Army of the Dead

  • Most Dangerous Game

    ★★★

  • Me Sinto Bem com Você

    ★★★

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • O Auto da Boa Mentira

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Firebird

    ★★★

  • Long Weekend

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • Us Again

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Cherry

    ★★