• Bill & Ted's Excellent Adventure

    ★★★★

  • She Said, He Said

    ★★

  • Divórcio

    ★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Magic Mike XXL

    ★★★★★

  • Magic Mike

    ★★★★★

  • Exposed

    ★★★

  • Knock Knock

    ★★★★

  • Hands of Stone

    ★★★

  • Strangers on a Train

    ★★★★

  • Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

    ★★★

  • Keanu

    ★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Carol

    ★★★★

  • Allied

    ★★★

  • Spy Game

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Ripley's Game

    ★★