Sort by
  • Creed III

    ★★★

  • Babylon

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Tassels

  • Yesterday, it rained

  • Nope

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Belfast

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Black Widow

  • The Woman in the Window

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Mass

    ★★★★

  • CODA

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Limbo

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½