Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Lost Bullet 2

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★

  • See How They Run

    ★★

  • Blonde

    ★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Athena

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Black Bird

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Irma Vep

    ★★★★

  • Close

    ★★★

  • Broker

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • The Stranger

    ★★★½

  • Corsage

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • EO

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★½

  • Actually...

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★