• SILIKA

    ★★★★

  • The Call

    ★★★½

  • River of Exploding Durians

    ★★★★

  • Star Wars

    ★★★★

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★★

  • Birthday

    ★★★½

  • Greenland

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Di Bawah Umur

    ★★

  • Sejuta Sayang Untuknya

    ★★★½

  • Peninsula

    ★★★

  • M.O.X: Misi Operasi X

    ★½

  • Mat Tudung

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★½

  • The Owners

    ★★★