• Death to 2021

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Repeat

    ★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Finch

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Intrusion

    ★★½

  • Silent Night

    ★★★

  • My Son

    ★★★

  • The Humans

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Encounter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

    ★★½

  • The Voyeurs

    ★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Aftermath

    ★★

  • Beckett

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Trip

    ★★★

  • Demonic

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Lamb

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Innocents

    ★★★★

  • The Medium

    ★★★½

  • Stillwater

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Till Death

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • False Positive

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • The Beta Test

    ★★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★½

  • Infinite

    ★★½