• Urban Legends: Final Cut

    ★★

  • Halloween Kills

  • Cure

    ★★★★★

  • Baby Driver

    ★★

  • Midnight Mass

  • Fatal Frame

    ★★★★★

  • The Night House

    ★★

  • VHS 94

    ★★

  • Ura Horror

    ★★

  • Venom

    ★★★

  • Hellraiser: Bloodline

    ★★★

  • Hellraiser III: Hell on Earth

    ★★

  • Titane

    ★★★

  • The Fortress

    ★★★

  • Sx_Tape

    ★★

  • Lucky

  • Door 3

    ★★★

  • The Black Tower

    ★★★