Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • Aaron Chen: If Weren't Filmed, Nobody Would Believe

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

  • The Princess

    ½

  • Lightyear

    ★★★

  • Fire Island

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★★

  • Doctor Who: Legend of the Sea Devils

  • Morbius

    ½

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Studio 666

    ½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Dog

    ★★½

  • Uncharted

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Doctor Who: Eve of the Daleks

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Protégé

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★½

  • The Kissing Booth 3

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Nitram

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ½

  • Minions and Monsters

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Halston

    ★★★★½

  • Cliff Walkers

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★★½

  • Eiffel

    ★★★