• Bo Burnham: Inside

    ★★

  • Spirit Untamed

    ½

  • Cruella

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Music

    ½

  • Ratatouille: The TikTok Musical

    ★½

  • We Are

    ★★★★½

  • Bobbleheads: The Movie

    ½

  • Dream of a Dog

    ★★★★

  • OPAL

    ★★★★

  • You Animal! The Nimfa Dimaano Story

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Bad Luck Jack

    ★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Hamilton

    ½

  • The Fandom

    ★★½

  • A. G. Cook - Secret Sky Acoustic EDM Set

    ★★★½

  • Smiling Friends

    ★★★★½

  • Coronavirus: Race for a Vaccine

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★½

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★★

  • Burners

    ★★★★

  • Cats

    ½

  • Helluva Boss

    ★★★

  • Hazbin Hotel

    ½

  • No Safe Spaces

    ½

  • Jesus Is King

    ½

  • Joker

    ★★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★½

  • Wasteland

    ★★★★½

  • Cans Without Labels

    ½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ½

  • The Final Exit of the Disciples of Ascensia

    ★★★★★

  • Literally Hitler

    ★★★

  • Cuck

    ½

  • Satina Wants a Glass of Water

    ★★★★

  • Adam

    ½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • SHADOWBANNED

    ★★½

  • Shrimp

    ★★★★½

  • motivational video movie

    ★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Slender Man

    ½

  • Unfriended: Dark Web

    ★½

  • Cooped Up

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Lords of Chaos

    ★★★★

  • Happiness

    ★★½

  • TreatsforBeasts

    ★★★★½

  • Coco

  • My Little Pony: The Movie

    ★★★★½

  • The Emoji Movie

    ½

  • 9/11 Simulation in Roblox Environment

    ★★★★★

  • Barely There

    ★★

  • All Eyez on Me

    ★½

  • Manivald

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

    ½

  • Goodbye Forever Party

    ★★★★½

  • Among Us

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Rings

    ½

  • Call Me by Your Name

    ½

  • Bitch

  • Bee and PuppyCat

    ★★★★

  • Boo! A Madea Halloween

  • I'm Not Ashamed

    ½

  • Are you lost in the world like me?

    ½

  • fluffy's third eye

    ★★★½