Sort by
  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Batman

    ★★

  • Line Goes Up - The Problem With NFTs

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Dynasty Warriors

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★

  • Puparia

    ★★★★

  • A West Wing Special to Benefit When We All Vote

  • Soul

    ★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • Tenet

  • Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna

    ★★★★★

  • Mobile Suit Gundam G40

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Frozen II

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • On-Gaku: Our Sound

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Weathering with You

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • Code Geass: Lelouch of the Re;Surrection

    ★★

  • The Report

    ★★

  • Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.1 Crime and Punishment

    ★★

  • Take Point

    ★★★★

  • Vice

    ★★

  • Bumblebee

    ★★★

  • Default

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • The Spy Gone North

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

  • Digimon Adventure tri. Part 6: Future

  • Code Geass: Lelouch of the Rebellion – Glorification

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

  • Little Woods

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★

  • Code Geass: Lelouch of the Rebellion – Transgression

    ★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Justice League

  • Code Geass: Lelouch of the Rebellion – Initiation

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★

  • Molly's Game

    ★★★

  • Digimon Adventure tri. Part 5: Coexistence

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Death Note

    ★★★

  • Super Evolution Stage: Digimon Adventure tri - August 1 Adventure

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★

  • Transformers: The Last Knight

    ★★★

  • Cars 3

    ★★

  • Wonder Woman

    ★★

  • Alien: Covenant

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • The Fate of the Furious

  • Night Is Short, Walk on Girl

    ★★★★★