Sort by
  • Prey

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Senior Year

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Kimi

    ★★½

  • The Tinder Swindler

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Back to the Outback

  • Single All the Way

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★½

  • Old

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★½

  • Lamb

    ★★

  • The French Dispatch

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • The Fallout

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

  • Death to 2020

  • Wonder Woman 1984

  • Soul

    ★★★★½

  • The Boys in the Band

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

  • Unpregnant

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Project Power

    ★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • The F**k-It List

  • Dating Amber

    ★★★½

  • Gagarine

    ★★★★

  • La petite mort