• Brightburn

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • A Dog's Way Home

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★★½

  • Night School

    ★★★

  • Hold the Dark

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Ibiza

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Life of the Party

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Book Club

    ★★★½

  • Breaking In

    ★★½

  • Overboard

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Dude

    ★★★

  • Traffik

    ★★½

  • Rampage

    ★★★

  • Truth or Dare

    ★★½

  • Beirut

    ★★★

  • Game Over, Man!

    ★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Blockers

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Gringo

    ★★½

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★½

  • Tomb Raider

    ★★★½

  • Death Wish

    ★★★

  • The Hurricane Heist

    ★★★½

  • A Wrinkle in Time

    ★★★

  • Every Day

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★½

  • Red Sparrow

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • When We First Met

    ★★★

  • Winchester

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★

  • Mandy

    ★★★

  • Summer of 84

    ★★★

  • Proud Mary

    ★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★½

  • The Commuter

    ★★★

  • Insidious: The Last Key

    ★★★

  • Bright

    ★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Just Getting Started

    ★★★

  • Wonder

    ★★★½

  • Ferdinand

    ★★★

  • Daddy's Home 2

    ★★

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Justice League

    ★★★

  • Jigsaw

    ★★½

  • Coco

    ★★★★