Sort by
  • Thanksgiving

    ★★½

  • You're Not Supposed to Be Here

    ★½

  • Locked In

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Saw X

    ★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

  • Reptile

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Kandi Burruss and Todd Tucker's The Pass

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Suitable Flesh

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★½

  • Fast X

    ★½

  • The Mother

    ★½

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Joy Ride

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Swarm

  • Bottoms

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Afire

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Reality

    ★★★½

  • Perpetrator

    ★½

  • 80 for Brady

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Past Lives

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Killer Sally

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • She Said

    ★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ½

  • The Munsters

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Blackening

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Menu

    ★★

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • Bros

  • Blonde

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½