HectorPortillo has logged 14 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Rudo & Cursi

Rudo & Cursi

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
F9

F9

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Fatherhood

Fatherhood

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Wish Dragon

Wish Dragon

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Love Hurts

Love Hurts

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Bad Education

Bad Education

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Chicuarotes

Chicuarotes

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Museo

Museo

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Visit

The Visit

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry