• The Man From Toronto

    ★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Halftime

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Interceptor

    ★½

  • Jurassic World Dominion

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Senior Year

    ★½

  • The Takedown

    ★★

  • Clark

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • We Own This City

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★

  • Choose or Die

    ★★

  • Metal Lords

    ★★½

  • All the Old Knives

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bubble

    ★½

  • Black Crab

    ★★½

  • Deep Water

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Contractor

    ★★

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Dog

    ★★

  • Fistful of Vengeance

    ★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Against the Ice

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★½

  • Marry Me

    ★★

  • Pam & Tommy

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Golden Age - En film om Union Carbide Productions

    ★★★

  • Home Team

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • The 355

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Mother/Android

    ★½

  • The Grand Tour Presents: Carnage A Trois

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • Back to the Outback

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★