Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
Day Shift

Day Shift

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
a-ha - The Movie

a-ha - The Movie

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
Predators

Predators

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Luck

Luck

2022
×
Read the review Edit this entry  
05
Thirteen Lives

Thirteen Lives

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Prey

Prey

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Street Kings

Street Kings

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Persuasion

Persuasion

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Tropic Thunder

Tropic Thunder

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Batman Beyond: Return of the Joker

Batman Beyond: Return of the Joker

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Shania Twain: Not Just a Girl

Shania Twain: Not Just a Girl

2022
×
★½
Edit this entry  
25
The Gray Man

The Gray Man

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mighty Joe Young

Mighty Joe Young

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Grand Tour Presents: A Massive Hunt

The Grand Tour Presents: A Massive Hunt

2020
×
★★★
Edit this entry  
16
Mr. & Mrs. Smith

Mr. & Mrs. Smith

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Don't Make Me Go

Don't Make Me Go

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
James May: Our Man In…

James May: Our Man In…

2020
×
★★★½
Edit this entry  
14
The Last Shift

The Last Shift

2020
×
★★
Edit this entry  
13
Ms. Marvel

Ms. Marvel

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Collateral

Collateral

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Sea Beast

The Sea Beast

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Thomas Crown Affair

The Thomas Crown Affair

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Blasted

Blasted

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Taylor Tomlinson: Look at You

Taylor Tomlinson: Look at You

2022
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Princess

The Princess

2022
×
Read the review Edit this entry  
03
Mad God

Mad God

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Project X

Project X

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Beavis and Butt-Head Do the Universe

Beavis and Butt-Head Do the Universe

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Man From Toronto

The Man From Toronto

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Obi-Wan Kenobi

Obi-Wan Kenobi

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Grand Tour Presents: Seamen

The Grand Tour Presents: Seamen

2019
×
★★★½
Edit this entry  
19
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Lightyear

Lightyear

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Jennifer Lopez: Halftime

Jennifer Lopez: Halftime

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Interceptor

Interceptor

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Fire Island

Fire Island

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute

Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute

2022
×
★★★
Edit this entry  
10
Hustle

Hustle

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
Read the review Edit this entry  
01
Run

Run

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
We Own This City

We Own This City

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Copshop

Copshop

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry