Sort by
  • White Noise

    ★★★★

  • The Northman

    ★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Petite Maman

    ★★★

  • Introduction

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Pretend It's a City

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Mank

  • Another Round

    ★★★★

  • The Devil All the Time

  • In My Room

    ★★★

  • Quo Vadis, Aida?

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • The Woman Who Ran

    ★★★★

  • Los conductos

    ★★

  • Games People Play

    ★★★★

  • Horse Girl

    ★★

  • The Forty-Year-Old Version

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Becoming Alluvium

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Force of Habit

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★

  • Ema

    ★★★

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Echo

    ★★

  • Nimic

    ★★

  • A Rainy Day in New York

    ★★

  • Villa Empain

    ★★

  • Anima

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • To the Ends of the Earth

    ★★★★

  • Dogs Don't Wear Pants

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Invisible Life

    ★★★★

  • You Deserve a Lover

    ★★★

  • A Hidden Life

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Heroes Don't Die

    ★★★

  • Burning Ghost

    ★★★

  • Beanpole

    ★★★★

  • Sorry We Missed You

    ★★★

  • Atlantics

    ★★★★

  • Two/One

    ★★

  • Someone Great

  • Pain and Glory

    ★★★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★

  • Booksmart

    ★★★

  • Long Shot

  • Us

    ★★★

  • Two Bodies on a Beach

    ★★

  • DIY Life: The Story of Combat Rock

    ★★

  • The Awakening of the Ants

    ★★★★

  • Your Turn

    ★★★★

  • Ham on Rye

    ★★