• Hustle

    ★★★½

  • PCC: Poder Secreto

    ★★★½

  • Men

    ★★★★½

  • The Staircase

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Infinite Storm

    ★★

  • RRR

    ★★★★

  • Black Crab

    ★★½

  • Deep Water

    ★½

  • Ambulance

    ★★

  • X

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • The Outfit

    ★★★

  • Inventing Anna

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • The Long Night

    ★★★

  • Moonfall

    ★½

  • Home Team

    ★★½

  • Emergency

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★

  • The Wasteland

    ★½

  • The 355

    ★★

  • Death to 2021

    ★★★

  • The Silent Sea

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • The Unforgivable

    ★★½

  • Swan Song

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Finch

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Urubus

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Munich: The Edge of War

    ★★★½

  • The Exorcism of God

  • Antlers

    ★★½

  • The Tender Bar

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Maid

    ★★★★