• Fanny: The Right to Rock

    ★★★½

  • Vanishing Point

    ★★★★

  • Her Smell

    ★★★★

  • Juice

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Sleepless in Seattle

    ★★★

  • The Firemen's Ball

    ★★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Red River

    ★★★★

  • Miami Vice

    ★★★★½

  • Claudine

    ★★★★

  • Totally Fucked Up

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • The Naked Kiss

    ★★★★

  • Throw Away Your Books, Rally in the Streets

    ★★★★