• WALL·E

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Jason X

    ★★

  • The New Mutants

    ½

  • Death of Me

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Paranormal Activity: The Ghost Dimension

    ½

  • Paranormal Activity: The Marked Ones

    ★★½

  • Paranormal Activity 4

    ★★½

  • Paranormal Activity 2

    ★★

  • Paranormal Activity

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • Wrath of the Titans