Sort by
  • Antebellum

    ★★½

  • The Grudge

    ½

  • Random Acts of Violence

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • The Lodge

    ★★

  • The Perfection

    ★½

  • Suspiria

    ★★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★

  • A Wrinkle in Time

    ★★

  • Annihilation

    ★★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • Rabbit

  • The Invitation

    ★½

  • Robots

    ★★★

  • Saw

    ★★★★½

  • House of 1000 Corpses

    ★½

  • Thir13en Ghosts

    ★★★

  • Frankenstein

    ★★★★★