Sort by

Keith has logged 17 entries for films during November 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Easy A

Easy A

2010
×
★★★★
Edit this entry  
25
The Nun

The Nun

2018
×
Read the review Edit this entry  
24
The Princess Switch

The Princess Switch

2018
×
Read the review Edit this entry  
22
Mistress America

Mistress America

2015
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
The Clovehitch Killer

The Clovehitch Killer

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★½
Edit this entry  
18
C.R.A.Z.Y.

C.R.A.Z.Y.

2005
×
★★★½
Edit this entry  
18
Cold War

Cold War

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
El Angel

El Angel

2018
×
★★★½
Edit this entry  
16
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
14
Never Goin' Back

Never Goin' Back

2018
×
★★½
Edit this entry  
06
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Holiday Calendar

The Holiday Calendar

2018
×
Edit this entry  
04
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry