Sort by
  • M3GAN

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • Cats

    ½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • mother!

  • First They Killed My Father

    ★★★★★

  • Ghostbusters

  • Finding Dory

  • Bo Burnham: Make Happy

  • X-Men: Apocalypse

  • Captain Fantastic

  • Swiss Army Man

  • The Big Short

    ★★★½

  • High-Rise

  • Jurassic World

  • Inside Out

  • The Witch

    ★★★★½

  • World of Tomorrow

  • The Interview

  • Kingsman: The Secret Service

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

  • Interstellar

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★★★

  • The Lego Movie

  • The Grand Budapest Hotel

  • The Babadook

    ★★★★★

  • The Secret Life of Walter Mitty

  • BEYONCÉ

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

  • Frozen

  • The Hunger Games: Catching Fire

  • Monsters University

  • This Is the End

  • Now You See Me

  • The Great Gatsby

  • Iron Man 3

  • Les Misérables

  • Django Unchained

  • Wreck-It Ralph

  • Life of Pi

  • The ABCs of Death

  • The Dark Knight Rises

  • Ted

  • Brave

  • Moonrise Kingdom

  • The Hunger Games

  • We Need to Talk About Kevin

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • The King's Speech

  • Black Swan

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

  • Despicable Me

  • Toy Story 3

  • Iron Man 2

  • How to Train Your Dragon

  • Sherlock Holmes

  • Avatar

  • Fantastic Mr. Fox