Hershey has logged 19 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
My Own Private Idaho

My Own Private Idaho

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Discreet Charm of the Bourgeoisie

The Discreet Charm of the Bourgeoisie

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Lower Depths

The Lower Depths

1936
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Coffee & Kareem

Coffee & Kareem

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
23
The Whole Town's Talking

The Whole Town's Talking

1935
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Circus

The Circus

1928
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Student of Prague

The Student of Prague

1913
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Racket

The Racket

1928
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
7th Heaven

7th Heaven

1927
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Fantômas: In the Shadow of the Guillotine

Fantômas: In the Shadow of the Guillotine

1913
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Dante's Inferno

Dante's Inferno

1911
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Artemis Fowl

Artemis Fowl

2020
×
Read the review Edit this entry  
15
Detachment

Detachment

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Saving Christmas

Saving Christmas

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
One of Us

One of Us

2017
×
★★★★
Edit this entry