Sort by
  • Love at First Sight

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★

  • Choose Love

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Lesson

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Impossible Town

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Nothing in the Middle of Nowhere

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Longest Third Date

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Prom Pact

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • It Lives Inside

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Stolen Youth: Inside the Cult at Sarah Lawrence

    ★★★★

  • Justice for Batman: The Mark Racop Case

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • And the King Said, What a Fantastic Machine

    ★★★

  • Victim/Suspect

    ★★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Going Varsity in Mariachi

    ★★

  • Scrapper

    ★★★★

  • Girl

    ★★

  • Shortcomings

    ★★★

  • Is There Anybody Out There?

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • When It Melts

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Slow

    ★★★★★

  • A Still Small Voice

    ★★

  • 20 Days in Mariupol

    ★★★★

  • Going to Mars: The Nikki Giovanni Project

    ★★★

  • Aliens Abducted My Parents and Now I Feel Kinda Left Out

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Unconventional: Living Life to the Max

  • M3GAN

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • The Best Chef in the World

  • Bones and All

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★★