Sort by

aliisinwonderland has logged 12 entries for films during March 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Get a Job

Get a Job

2016
×
★★
Edit this entry  
25
Shotgun Wedding

Shotgun Wedding

2022
×
★★★½
Edit this entry  
25
What's Love Got to Do with It?

What's Love Got to Do with It?

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Daisy Jones & the Six

Daisy Jones & the Six

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Macbeth

Macbeth

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
About Time

About Time

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Words on Bathroom Walls

Words on Bathroom Walls

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Patriot

The Patriot

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Can't Buy Me Love

Can't Buy Me Love

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★★½
Read other review Edit this entry  
01
Drive Me Crazy

Drive Me Crazy

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry