Sort by
  • Petite Maman

    ★★★★★

  • Scream 2

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Scream 4

    ★★★★

  • Over the Garden Wall

    ★★★★★

  • Together

    ★★★★

  • Premonitions Following an Evil Deed

    ★★★★★

  • The Alphabet

    ★★★

  • Night of the Living Dead

    ★★★½

  • Carnival of Souls

    ★★★★

  • Possibly in Michigan

    ★★★★½

  • ParaNorman

    ★★★½

  • The Lodge

    ★★★

  • Repulsion

    ★★★½

  • Summer of 84

    ★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • The Hunt

    ★★★★½

  • XX

    ★★★