Sort by
  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Spiderhead

  • Minions: The Rise of Gru

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Dog

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★½

  • The Tax Collector

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Arkansas

    ★★★★½

  • Sputnik

    ★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Wendy

    ★★★

  • Possessor

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Spree

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★½

  • The Gentlemen

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★★

  • The Goldfinch

    ★★★½

  • Synchronic

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

  • It Chapter Two

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Nancy Drew and the Hidden Staircase

    ★★½

  • Us

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★

  • Blinded by the Light

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Maniac

    ★★★★★

  • Green Book