• Prisoners

    ★★

  • Incendies

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Less Than Zero

    ★★★

  • The Mexican

    ★★★

  • Sleepers

    ★★★

  • Troy

  • Mr. & Mrs. Smith

    ★★

  • True Romance

    ★★★

  • A River Runs Through It

    ★★★

  • August 32nd on Earth

    ★★★

  • Anima

    ★★★

  • Junun

    ★★★

  • Cosmos

    ★★★

  • Polytechnique

    ★★★

  • Next Floor

    ★★

  • Maelström

    ★★★

  • Bartleby

    ★★★