Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Dropout

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★