Sort by

haley has logged 25 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Others

The Others

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Coraline

Coraline

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Outsider

The Outsider

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy

The Hitchhiker's Guide to the Galaxy

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Evil Dead II

Evil Dead II

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Lawn Dogs

Lawn Dogs

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Austin Powers in Goldmember

Austin Powers in Goldmember

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
The Way Way Back

The Way Way Back

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Down with Love

Down with Love

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Hot Chick

The Hot Chick

2002
×
Read the review Edit this entry  
06
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
G-Force

G-Force

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry