Sort by
  • Napoleon

    ★½

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

    ½

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★½

  • Groot's Sweet Treat

    ★★½

  • Groot's Snow Day

    ★★★

  • Groot Noses Around

    ★★

  • Are You My Groot?

    ★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Global Pursuit

    ½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★½

  • Carl's Date

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ½

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★½

  • The Little Guy

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Magnum Opus

    ★★½

  • Pacifiction

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ½

  • The Batman

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Last Night in Soho

    ½

  • Dune

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • The Hater

    ★★★

  • Zenek

    ★½

  • 365 Days

    ½

  • 1917

    ★★★

  • Proceder

  • Blizzard of Souls

    ★★★★

  • Watchmen

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★

  • The Irishman

    ★★

  • Fractured

    ★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Politics

  • The Platform

    ★★★½