Kasey has logged 14 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Impetigore

Impetigore

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
Amulet

Amulet

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Rental

The Rental

2020
×
★★★★
Edit this entry  
17
Ruin Me

Ruin Me

2017
×
★★★
Edit this entry  
17
Spaceship Earth

Spaceship Earth

2020
×
★★★
Edit this entry  
12
Blood Quantum

Blood Quantum

2019
×
★★★
Edit this entry  
12
Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado

Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado

2020
×
★★★★
Edit this entry  
12
Dead Silence

Dead Silence

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Vice

Vice

2018
×
★★★★
Edit this entry  
10
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Yummy

Yummy

2019
×
★★
Edit this entry  
10
Relic

Relic

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
09
The Beach House

The Beach House

2019
×
★★★★
Edit this entry  
05
After Midnight

After Midnight

2019
×
★★★★
Edit this entry