ً has logged 10 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★
Edit this entry  
27
It's a Wonderful Life

It's a Wonderful Life

1946
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
25
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★½
Edit this entry  
19
The Letter Room

The Letter Room

2020
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★
Edit this entry  
09
Close-Up

Close-Up

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry