Sort by

HKFanatic has logged 26 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
My Best Friend's Wedding

My Best Friend's Wedding

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Beverly Hills Ninja

Beverly Hills Ninja

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Lost World: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Lost World: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mortal Kombat

Mortal Kombat

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Gentlemen Broncos

Gentlemen Broncos

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Napoleon Dynamite

Napoleon Dynamite

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Sasquatch

Sasquatch

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Red Dragon

Red Dragon

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Manhunter

Manhunter

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Nobody

Nobody

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Why Did You Kill Me?

Why Did You Kill Me?

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Silence of the Lambs

The Silence of the Lambs

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Q: Into the Storm

Q: Into the Storm

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Con Air

Con Air

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Nixon

Nixon

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Days of Thunder

Days of Thunder

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Rider

The Rider

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry