hunter has logged 11 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Kicking and Screaming

Kicking and Screaming

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Summer of 85

Summer of 85

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
School Ties

School Ties

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Coyote Ugly

Coyote Ugly

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Mysterious Skin

Mysterious Skin

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Saw

Saw

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry