Sort by
  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Untold: The Race of the Century

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Untold: Operation Flagrant Foul

    ★★★

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

    ★★★½

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★½

  • Beast

    ★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • The Captain

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Nikki Glaser: Good Clean Filth

    ★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Snoop Dogg's F*cn Around Comedy Special

    ★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★

  • Spiderhead

  • Pete Davidson Presents: The Best Friends

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • The Greatest Mixtape Ever

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★

  • Prehistoric Planet

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Elon Musk's Crash Course

    ★★★

  • Meltdown: Three Mile Island

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • We Own This City

    ★★★★★

  • Our Great National Parks

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Invisible Pilot

    ★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★

  • The Andy Warhol Diaries

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • The Weekend Away

    ★★

  • Chernobyl: The Lost Tapes

    ★★★★

  • Chappelle's Home Team - Earthquake: Legendary

    ★★★½

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★

  • The Batman

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Dual

    ★★★★