Sort by
  • Prey

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★½

  • Spiderhead

    ★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Black Crab

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Station Eleven

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Apex

    ★½

  • Encanto

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Injustice

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • A Taste of Hunger

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Pray Away

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • F9

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½