Chad has logged 13 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Hero

Hero

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Drugstore Cowboy

Drugstore Cowboy

1989
×
Edit this entry  
22
Diabolique

Diabolique

1955
×
★★★★
Edit this entry  
19
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Sexy Beast

Sexy Beast

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Drag Me to Hell

Drag Me to Hell

2009
×
Edit this entry  
12
The Two Popes

The Two Popes

2019
×
★★★
Edit this entry  
08
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Boyz n the Hood

Boyz n the Hood

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Saria

Saria

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry