Sort by
  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Ritual

    ★★★

  • Hocus Pocus

    ★★★

  • Villains

    ★★½

  • God's Creatures

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Smile

    ★★

  • What Ever Happened to Baby Jane?

    ★★★★

  • Perfect Blue

    ★★★★

  • Honeydew

    ★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • Holy Spider

    ★★½

  • Border

    ★½

  • Mona Lisa and the Blood Moon

    ★★★½