Forgotten password?
★★★★★ Rewatched 10 Jan, 2021
yes i love scott pilgrim vs. the world. yes i hate scott. we exist
★★★★ Rewatched 06 Jan, 2021 2
reject modernity embrace tradition
★★★★ Watched 02 Jan, 2021 1
no thoughts just academy award winner steven yeun
★★★★ Watched 31 Dec, 2020
of course i support women’s rightswomen’s rights to FUCK MY SHIT UP
★★ Watched 25 Dec, 2020 2
love watching movies the way they were intended (IMAX.1080p.WEB.H264-NAISU)
★★★★½ Rewatched 23 Dec, 2020 1
tired: baby yodawired: gizmo the singing mogwai
★★★★½ Rewatched 20 Dec, 2020
make no mistake this is a christmas movie
★★★★½ Rewatched 17 Dec, 2020 2
christmas fun for the whole family!
★★★ Watched 05 Dec, 2020 3
what i wanted: a new david fincher filmwhat i got: 2 and a half hours of sleep
★½ Watched 24 Nov, 2020 1
amy adams winning a razzie before an oscar is my villain origin story
★★½ Watched 21 Nov, 2020 1
you can’t spell munchausen by proxy without ma
★★★ Watched 17 Nov, 2020 3
in loving memory of celine sciamma. she ain’t dead but this might kill her