Sort by

Stephen has logged 28 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Loveless

Loveless

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Tie Me Up! Tie Me Down!

Tie Me Up! Tie Me Down!

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Sólo con tu pareja

Sólo con tu pareja

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Boy

Boy

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
American Honey

American Honey

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Flower

Flower

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Unsane

Unsane

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Pacific Rim

Pacific Rim

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
A Ciambra

A Ciambra

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Red Sparrow

Red Sparrow

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Schindler's List

Schindler's List

1993
×
★★★★
Edit this entry  
13
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Badlands

Badlands

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
High Tension

High Tension

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Before We Vanish

Before We Vanish

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
A Fantastic Woman

A Fantastic Woman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Nocturama

Nocturama

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Eraserhead

Eraserhead

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Devil's Backbone

The Devil's Backbone

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Song to Song

Song to Song

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
What Happened to Monday

What Happened to Monday

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
On Body and Soul

On Body and Soul

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry